Колісні трактори Valtra серії T

Трактори Valtra серії T продовжують традицію скандинавських тракторів з потужним двигуном AGCO POWER. Оновлена ​​лінійка включає трактори потужністю від 165 до 250 к. с. Серія T – це чудовий варіант для тих, хто шукає трактор високої потужності для виконання традиційних сільськогосподарських робіт, а також муніципальних і лісогосподарських робіт. У всьому світі серія T визнана відмінною машиною для важких умов експлуатації, яка водночас пропонує найвищий рівень комфорту за тривалої ефективної роботи.

Тягове зусилля і комфорт управління стали ще кращими завдяки унікальній підвісці переднього моста, що постачається як опція.

 


                                                                                 Технічна характеристика тракторів Valtra серії T

Модель

T154

T194

T234

Двигун

Максимальна потужність,

121/165

143/195

184/235

кВт/к. с. (ISO 14396)

143/180

154/210

184/250

Максимальна потужність з Boost,

6/водяне

кВт/к. с. (ISO 14396)

680

870

930

Кількість циліндрів / охолодження

380

Трансмісія і ВВП

 

Тип коробки передач

PowerShift 30/30

Швидкісний діапазон (передній хід/задній хід), км/год.

0,6–40

Швидкість обертання заднього ВВП, об./хв.

540/540E/1000

Гідравлічна система

 

Тип

HiTech Active, Versu

Продуктивність гідронасоса, л/хв.

73 (90) 115 (160 or 200)

К-ть гідровиходів

2–6

Навіска

   

Тип

HiTech Active, Versu

Вантажопідйомність, кг

7800 9500

Габарити

   

Габаритні розміри, мм

5360/2550/3130

Вага, кг

7300

Переваги

  • Компактні розміри і максимальна маневреність – можливість виконувати оптимальні розвороти і обробіток важкодоступних площ.
  • Усі моделі тракторів Valtra оснащені надійними та економічними двигунами AGCO Power.
  • Трактори нової серії Т можуть постачатися в чотирьох різних виконаннях: Direct, Versu, Active і HiTech.
  • КПП PowerShift або CVT – спеціально розроблені для тракторів Valtra, максимально ефективно передають потужність двигуна на приводні колеса трактора. Ряд автоматизованих або запрограмованих функцій трансмісії забезпечують інтуїтивне керування тракторами Valtra і дозволяють домогтися потужності й точності, необхідних для конкретного завдання.
  • Гідравлічна система з відкритим центром і суміжною гідравлічною ванною з трансмісією в тракторах HiTech і з закритим центром і роздільною гідравлічною ванною в тракторах Direct, Versu, Active максимально ефективно і швидко виконують різну роботу.
  • Підвіска переднього моста Aires (постачається як опція) сприяє підвищенню продуктивності і ефективності виконання сільськогосподарських робіт. Підвищує тягове зусилля при виконанні польових робіт за рахунок збереження контакту коліс з ґрунтом або ж дорожньою поверхнею. Збільшення комфорту роботи оператора, що в свою чергу сприяє підвищенню продуктивності трактора.
  • Доступні три типи кабін: стандартна, з кращою оглядовістю і кабіна для роботи в лісі. У кожній з кабін оператору буде забезпечена добра оглядовість і комфорт всі 365 днів, а також електричний обігрів переднього і заднього скла, склоочисник переднього скла на 270 градусів.
  • Підключення телеметричної системи Valtra Connect дасть можливість віддалено контролювати безліч робочих параметрів трактора (швидкість руху, витрати пального, місцезнаходження і т. ін.).
  • Можливість встановлення різного устаткування з заводу – унікальна система керування заднім ходом TwinTrac, фронтальний навантажувач, передня триточкова навіска, ВВП тощо роблять ці трактори універсальними.
  • На міжнародних виставках трактори Valtra отримують найвищі нагороди.

Підписатись на новини

 ТОВ "АГРОСТРУКТУРА"
 FENDT | VALTRA | AMAZONE | CAPELLO ТА ІН.