GreenDrill від Amazone – насадна сівалка для дрібнонасінних та проміжних культур

переглянути каталог


Для одночасного з обробітком ґрунту посіву проміжних культур і трав AMAZONE пропонує насадну сівалку GreenDrill. Її можна комбінувати як з компактними дисковими боронами Catros, CatrosXL і Certos, такі з мульчуючим культиватором Cenius, ротаційним культиватором KG або ротаційної бороною KE, та навіть з комбінованою сівалкою Cirrus. Розподіл посівного матеріалу здійснюється за допомогою розподіляють тарілок. Зручні сходинки забезпечують вільний доступ до насіннєвому бункеру GreenDrill об'ємом 200 л або 500 л. У зоні дозування, під насіннєвим бункером, розташований висіваючий вал, який в залежності від властивостей і норми внесення посівного матеріалу може бути оснащений висіваючими котушками для посіву бобових і дрібнонасінних культур. Привід висівного валу здійснюється за допомогою сервомотора, а привід турбіни - за допомогою сервомотора або гідравлічно.

Варіанти виконання:

 

Стандартна комплектація - включення висівного валу і турбіни та зміна числа обертів турбіни на бортовому комп'ютері GD 3.2 

Комплектація «Комфорт» - включення висівного валу і турбіни і зміна числа обертів турбіни на бортовому комп'ютері GD 5.2, настройка норми висіву, вказівки швидкості руху, обробленої площі і робочих годин. Дотримання норми висіву незалежно від швидкості руху трактора. Кабель подачі сигналу NL555 

Базова машина

GreenDrill: Обсяг бункера 200 л, для шасі з Catros 500л

насіннєвий бункер з герметичною кришкою, зручні сходинки для вільного доступу до насіннєвому бункеру, електричний привід висівного валу, безступінчасте регулювання норми висіву, пневматична система дозування і розподілу для різних видів насіння як бобових, так і дрібнонасінних  культур, кабель для живлення (12 Вольт) при використанні з російськими

тракторами, норма висіву

+ Посів проміжних і мелкосеменних культур одночасно з обробкою стерні або обробітком ґрунту

+ Наявність різних дозуючих котушок

+ Закладення за рахунок широких розподільних тарілок

+ Зручний доступ по сходинках

+ Сучасний комп'ютер управління в двох варіантах оснащення

Виконання

Green Drill 200. Бункер на 200 л, електричний привід висівного валу, електричний привід вентилятора. Маскімально кількість 3,5 кг / хв.

 

Стандарт

Комфорт

Catros

Складний

 

На запит

На запит

На запит

На запит

На запит

На запит

Виконання

Green Drill 500-H в комбінації з шасі TS. Бункер на 500 л, електричний привід висівного валу, гідравлічний привід вентилятора. Датчик контролю вентилятора.

Catros – TS

Складний

-

На запит

На запит

 

На запит

На запит

Виконання

Green Drill 500-H. Бункер на 500 л, електричний привід висівного валу, гідравлічний привід вентилятора. Датчик контролю вентилятора.

Виконання Комфорт

Cenius – TX

складний

На запит

На запит

На запит

На запит

Виконання

Green Drill 500D. Бункер на 500 л, електричний привід висівного валу, відбір потоку повітря від вентилятора Cirrus 03. Додержанням норми висіву через радар.                                      Виконання Комфорт

CIRRUS

3м

На запит

На запит

На запит

Ціни в Євро з ПДВ,на умовах склад Київ.

                   

 

Додаткове обладнання до сівалок GreenDrill:

NL555

Кабель подачі сигналу - 7 полюсовой DIN9684, для отримання швидкості трактора через розетку, серійно в варіанті "Комфорт"

На запит

ZP064

Кабель подачі сигналу - 7 полюсовой для трактора John Deere

ZP061

Комплект кабель з радаром, для отримання швидкості трактора через радар, потрібен якщо немає можливості отримання швидкості через кабель NL555 від трактора (серійно в варіанті "Комфорт" на Д9-60 / D9 6000-TC)

Підписатись на новини

 ТОВ "АГРОСТРУКТУРА"
 FENDT | VALTRA | AMAZONE | CAPELLO ТА ІН.