Універсальна високопродуктивна пневматична сівалка Primera DMC 9000-2 AMAZONE (можливе виконання 3,0м, 4,5м, 6,0м, 9,0м)

переглянути каталог


Тип

RUDM08MB

 Об'єм

бункера

(л)

Ширина

захвату
(м)

Транспортна ширина (м)

Ширина

Міжряддя
(см)

Вага
(кг)

Потужність трактора
(к.с.)

DMC 9000-2*

с внесенням добрив

4.200

(+ надставка 800/1600л)

9,0

 

4,73

18,75

48сошн.

10468

 270-300

* також можливе виконання з роб. шириною 3,0м, 4,5м, 6,0м, 9,0м.

Прямий посів - Мульчований посів - Традиційний посів

Переваги Primera DMC

• Низьковитратна технологія при знищуючих цінах від виробників і змінених розмірах господарства

• Дотримання умов з охорони навколишнього середовища, зниження забруднення нітратами

• Зниження витрат на амортизацію та експлуатацію машин

• Мінімальна і щадна технологія обробітку

• Зменшення ґрунтової ерозії

• Зниження втрат ґрунтової вологи

• Стабільна структура ґрунту

• Висока інтенсивність розкладання соломи і інфільтрації

=>Долотоподібні сошники шириною 15 мм, з наконечниками з вольфрамового сплаву,

=>Паралелограмна підвіска з швидкознімними долотами сошника

=>Точна закладення насіння по глибині завдяки паралелограмній підвісці кожного сошника

=> Секційне безступеневе регулювання глибини загортання насіння

=> Захист сошника від перевантажень як в вертикальному так і в горизонтальному напрямку

Висіваючи сошники Primera DMC (спеціальна розробка AMAZONE) з паралелограмною підвіскою з долотами DURA з «активним» кутом атаки гарантують формування розчищеної борозни для кращого контакту з ґрунтом і точної витримки глибини укладання. Задній подвійний каток забезпечує повернення ґрунту в посівну борозну. Оптимальний контакт насіння з ґрунтом і точна глибина укладання є основною умовою для розвитку рівномірних посівів. Запобіжний механізм REVOMAT дозволяє проводити надійний посів також на кам'янистих ґрунтах.

Покриття посівного матеріалу здійснюється за рахунок рамкових ковзанок і штригеля Exakt або прикочуюча  балка. Опціонально можна одночасно вносити посівний матеріал і добрива.

У деяких випадках застосування плуга необхідно. При такому традиційному способі, після проведення передпосівної підготовки, також використовується Primera DMC.

 Після проходу сошників DMC залишається рівне поле (без канав і валів), що поряд з рівномірними ходами має також практичні переваги - наприклад, плавний хід комбайна, обприскувача (штанги!) І розподільника добрив. Це особливо проявляється на крайніх ділянках поля (розворотні смуги).

Наконечник сошника або «долото» спереду захищено вольфрам-карбідної пластиною - за рахунок цього наконечник «живе» цілу вічність, у всякому разі кілька тисяч гектарів! Це теж один з винаходів AMAZONE, яке було багаторазово «відтворено». Можна легко розпізнати: долотовідние сошник AMAZONE є результатом багаторічного досвіду і просто ідеальний.

 Штрігель Exakt вирівнює поверхню грунту. Він працює без засмічення навіть при великій кількості соломи. За рахунок окремо розташованих рухомих елементів штригеля копіюється рельєф ґрунту і забезпечується рівномірне покриття посівної борозни як з великою кількістю соломи, так і зовсім без неї.

Система долотовідних сошників

  1. Долотоподібні сошники мають Паралелограмну підвіску. Хоч це і щодо занадто трудоємко, але запобігає можливість недотримання бажаної глибини посіву при різних або змінюються швидкостях (Вгору-вниз, на розвороті, при різної щільності грунту і т.д.) і інших нерівностях ґрунту.
  2. Сошники розташовані в 4 ряди з відстанню між рядами 18,75 см так, що між ними утворюється наскрізний «Тунель» довжиною 75 см. Цей принцип дозволяє відносно невелику відстань між сошниками (18,75 см) для швидкого закриття посівів (затінення!) і одночасно знижує небезпеку засмічення соломою.
  3. Великого прогресу AMAZONE досягає за рахунок так званих рамкових ковзанок на кожному сошнику зліва і справа у тій посівної борозни, яка формується долотом. За рахунок цього кожен сошник слід індивідуально по глибині посіву, і окремі посівні борозни надійно закриваються пухким ґрунтом, навіть при дуже вологому грунті. І це при різних швидкостях руху до 18 км/ч.

Серійне оснащення

Об’єм бункера 4.200 л (2/3 зерно, 1/3 добрива), несуча конструкція, поперечна рама, шини типу 700/40 - 22.5; долотоподібні сошники на параллелограммной підвісці і запобіжним механізмом від наїзду на камені типу "Rеvоmаt", заправна решітка запобігає потраплянню сторонніх домішок, пневматична система дозування і розподілу, Сошникові секції, що копіюють подвійні колеса, тиск на сошник 52 кг, підшипникові катки без техобслуговування, гідравлічно складаються маркери.

Бортовий комп'ютер «AMALOG +»  - з лічильником відпрацьованих гектарів, системою закладки технологічної колії, з контролем роботи висівного апарату і електричним датчиком рівня насіння в бункері, заднє навішування Кат. III, Штрігель «Exaкt», вісь без гальмівних колодок і можливості дооснащення гальмівної системи і ручним гальмом, страхувальний ланцюг, c приладами освітлення і сигналізації, з внесенням добрив (майданчик обслуговування на ширину бункера).

Привід вентилятора від гідравліки трактора, дишло з опорою і траверса для нижньої навіски KAT III,

Додаткові можливі опції (при заказі з сівалкою):

Код

Опис

Вартість,

Євро

100350

Надставка 800л

На запит

100347

Надставка 1600л

103777

-943908

Ось з гальмівними колодками вместо серійної

без колодок.

929336

-979190

Двосекційна пневм. гальмівна система (Індекс Т2) При

замовленні необхідна і гальмівна вісь!

949238

Зміна глибини роботи штрігеля

946891

Комплект долот сошника для полосного посіву

101252

Освітлення робочої зони - для роботи вночі (індекс В1)

102012

Завантажувальний шнек для DMC від 3 до 9м

948256

-948260

Автономна гідравліка для приводу вентилятора ДМС під ВВП

1⅜ "6-шліцьовій (включає радіатор, насос, бачок, шланги і.т.д.)

замість серійного приводу від трактора

938721

Комплект переоснащення для посіву кукурудзи 9м

103424

Прикотуючі катки для DMC 9 м (18,75 см)

-101756

Зменшення ціни при використанні без маркерів

для DMC 9000 (без індексу М)

-949258

Зменшення ціни при використанні без габаритного освітлення (без індексу В) для 9м

Підписатись на новини

 ТОВ "АГРОСТРУКТУРА"
 FENDT | VALTRA | AMAZONE | CAPELLO ТА ІН.