Високопродуктивна пневматична сівалка точного висіву EDX 9000-TC

переглянути каталог


«Флагманом» серед сівалок точного висіву є причіпна EDX 9000-TC з шириною захвату 9 м, яка безкомпромісно розрахована на великі площі. За одну посівну безліч сівалок EDX 9000-TC посіяли 1.000 га і більше, на радість своїх власників. Сівалка EDX 9000-TC має два центральних насіннєвих бункера по 400 л кожен, бункер для добрив вміщує 4.600 л. Бункери розраховані на 25га роботи при 80.000 зерен на 1 га, та 180-185кг добрив на 1га.

 

Дискові сошники для внесення добрив встановлені під невеликим кутом і оснащені бороздоуплотнітелямі. При цьому добрива вносяться точно на відстані 5 см від посівної борозни. Для використання на піщаних ґрунтах машини можуть бути оснащені бороздоуплотнітелямі з твердосплавним наплавленням. Розподіл внесеной кількості добрив відбувається через безступінчатий редуктор з центрального бункера. Глибину укладання Виможете змінювати централізовано через гідравлічну регулювання тиску на кожен сошник.

Саме при високих швидкостях руху необхідний плавний хід висівних агрегатів і машин для внесення добрив, щоб забезпечити точну укладу насіння та добрив на потрібну глибину. Тому AMAZONEвикористовує централізовану систему з гідравлічним регулюванням тиску на сошник на всіх сівалках точного висіву EDX.

Замість традиційного поділу всмоктуючого повітря на EDX застосовується система поділу і укладання насіння Xpress. Поділ насіння і їх укладання відбувається окремо: При підвищеному тиску посівний матеріал за рахунок поділу просувається по семяпровод до посівної борозні. Так, можливий розвиток швидкості роботи до 15 км / ч. AMAZONE пропонує для кукурудзи, соняшнику та ріпаку по два дозуючих барабана, щоб відповідно реагувати на різні властивості насіння (форма, діаметр і т.д.) і забезпечувати точне дозування.

Точний пневматичний поділ насіння відбувається в Залежно від машини і ширини ряду для 6 - 16 рядів одночасно через центральні розділові барабани. В отворах цих барабанів знаходяться централізовані і синхронно зміщується відсікачі для поділу насіння.Після поділу насіння по семяпровод потрапляють в область укладання, так звану уловлює систему Xpress з бороздоуплотнітелем і уловлює Каточка. Бороздоуплотнітель утворює вздовж колії двох передніх ріжучих дисків борозну з прямокутним поперечним перерізом. Той, хто йде слідом вловлює каточек завершує формування борозни знизу і збоку, так що зерна навіть при несприятливих ґрунтових умов не перекочуються по борозні, а уловлюються і вдавлюються розташованим за полозом сошника Каточка. Це гарантує оптимальну якість укладання. Оскільки вловлює каточек розташований позаду бороздоуплотнітеля, то якість укладання залишається постійним навіть при зростаючій швидкості руху. Перевагою в порівнянні з традиційними сівалками точного висіву є також і те, що точність укладання з системою Xpress більше не залежить від стану зношеності висівних сошників.

 

Комплектація машини (приклад):

RUED 404

EDX 9000-TC

 

Є

Базова машина

Об’єм бункера: насіння 2 х400л, добрива 5000л

Робоча ширина: 9м. Транспортна ширина:3м. Транспортна довжина: 8,5м. Транспортна висота: 3,975м.

Вага: 7911кг. Робоча швидкість до 15км/год.

 

Серійне оснащення

 

 

Великий насіннєвий бункер, система дозування і загортання насіння Xpress, дисковий сошник Ø 400 мм, опорний диск Ø 500 мм, тиск на сошник до 200 кг, електричний привід висівного апарату, управління через бортовий комп'ютер AMATRON 3, централізованє регулювання глибини загортання, регулювання відсікачів з кабіни трактора, 4 розпушувача слідів сівалки на пружинних стійках, c маркерами, без освітлення.

За допомогою терміналу AMATRON 3 здійснюється

 введення параметрів агрегату;

 введення параметрів виконуваного завдання;

 настройка агрегату для зміни норми висіву при посіві;

 активація гідравлічних функцій перед їх задіянням

за допомогою відповідного блоку управління трактора;

 контроль сівалки при посіві;

 контроль рівня наповнення бункерів для посівного матеріалу

і добрив.

AMATRON 3 визначає:

 швидкість руху в даний момент [км / год];

 поточну норму висіву [насіння / га];

 фактичну заповненість [кг] бункерів для посівного

матеріалу і добрив;

 ділянку шляху [м], який залишилося пройти до спорожнення

бункера посівного матеріалу / добрив;

 швидкість обертання вентилятора;

 швидкість обертання розподільних барабанів;

 тиск розподільника.

Привід вентилятора для добрив

Автономне через ВВП (серійно 1 3/8 "6-шліцов) 1000 об / хв

Підключення гідронасоса для приводу вентилятора (система подачі добрива).

 

Причіпна сівалка з внесенням добрив (5.000л), бункер під семна 2х400л (9м) шасі з шинами  700 / 50-26.5 (9м), без гальмівної системи, траверса III категорії

 

12 рядків 70-75см, оснащення під кукурузу (висівни барабани) d=4.5мм;

Вимоги для підключення машини

Мінімальна електрична потужність 12,5-13 Вольт / 30 Ампер - EDX 9000- ТС (генератор> 150 ампер / год)

Постійний потік масла при 190 атм EDX 9000-TC (120 л / хв);

Необхідність  наявністі вільного зливу.

Необхідні гідровиходи: 2ДД+1ПД з вільним зливом

Потужність: від 250к.с.

Додатково

 

207404

Габаритне освітлення

207866

+96510

Слідорозпушувачі

976483

Маркери

973959

Оснащення для соняшника (барабани) d=3мм

979190

Страхуючий ланцюг

Вартіст та наявність:                                      на запит

Підписатись на новини

 ТОВ "АГРОСТРУКТУРА"
 FENDT | VALTRA | AMAZONE | CAPELLO ТА ІН.