Високопродуктивний навісний розподільник AMAZONE ZA-TS 4200 Ultra Profis Hydro (робоча швидкість до 30км/ч)

переглянути каталог


Технічні дані

 

Тип машини

Об'єм

бункера

(літрів)

Потужність

трактора
(к.с.)

Робоча

ширина
(м)

Норма внес.

(кг)

Рівень

заповнення
(м)

Ширина

(м)

Довжина (м)

ZA-TS 4200 Ultra Profis Hydro

Гідравлічний привод дисків

 

4200

160-240

TS-3

27-54

 

 

3-600

1.77

2.92

1.68

 

- Революційна принципово нова, точна та високопродуктивна система розподілу добрів TS: автоматична зміна ширини розподілу, автоматичне регулювання норми та її підтримка, он-лайн зважування, автоматичне внесення добрів на кордоні поля, автоматичне регулювання норми при великих кутах нахилу;

- Можливість використовування он-лайн системи контролю розподілу добрив;

- Можливість використовування системи контролю внесення при вітряній  погоді або в регіонах з вітряним кліматом;

- Велика робоча швидкість до 30 км/час;

- Велика робоча ширина внесення до 54м;

- Великий спектр посекційного внесення, в автоматичному режимі до 128 секцій,

- Великий діапазон норм внесення від 3кг/га до 600кг/га;

- Можливість використання усіх GPS-функцій завдяки використання власного комп’ютера або за допомогою з’єднання с комп’ютером трактора в системі ISOBUS: GPS-Swith (відключення на розворотах,відключення секцій), GPS-Truck (система паралельного ведення), GPS-Maps (система автоматичного диференційного внесення добрів по аплікаційним картам полів

- Вбудована система ISOBUS для з’єднання с ISOBUS будь якого трактора,

- Он-лайн документування, та внесення завдань та даних, загрузка аплікаційних карт полів, можливість дистанційного отримання завдань та передачі даних;

- Важливі органи виготовлені з нержавіючої сталі;

- Універсальне розподільний пристрій для мінеральних добрив;

- Висока якість рівномірного розподілу.

Виграє той, хто зважує

Налаштування не потрібно. Потрібно просто ввести норму внесення і почати працювати! Простіше і бути не може!

Система зважування пропонує контрольований комфорт і більше надійності. Вона визначає в режимі реального часу за допомогою двох зважують ячейок 200 Гц різні властивості розподіляється матеріалу - і все це з максимальною точністю вимірювання. Система автоматично порівнює фактично внесену кількість із заданою нормою внесення. При виявленні відхилень, наприклад, при використанні гетерогенних мінеральних добрив, розподільник автоматично налаштовується заново за допомогою заслінки з сервоприводом. Для диференційованого балансу поживних речовин проводиться також точне документування внесеного кількості. Для пропорційного забезпечення поживними речовинами норма внесення може бути змінена натисканням кнопки на терміналі ISOBUS.

(1) Рама ваг; (2) Горизонтальна зчіпка; (3) зважуючі ячейки.

 

Зірчаста мішалка з сервоприводом

- Дві повільно обертаються, щадні мішалки з частотою обертання 60 об / хв

- Автоматично відключаються з одного боку або незалежно один від одного, як тільки закриється шиберная заслінка

- Реверсируют автоматично при блокуванні стороннім предметом

 

На розподільниках ZA-TS вся розподільна система виконана з нержавіючої сталі. тим самим забезпечуючи довгий термін служби. За допомогою спеціальної системи заміни можна швидко і просто замінити різні види розподіляють лопаток. Це ідеальне рішення, особливо для керівників МТС.

Привід розподільних дисків механічний (ZA-TS Tronic) або гідравлічний (ZA-TS Hydro). Для нормального розподілу (велика дальність розкидання) і прикордонного розподілу (зменшена з одного боку дальність розкидання) за допомогою системи AutoTS активуються різні лопатки, без заміни дисків..

 

Гідравлічний привід з пакетом Hydro і 16-кратним перемиканням секцій

Варіант ZA-TS Hydro з електронним регулюванням розподіляє системи пропонує, поряд зі зміною норми внесення і регулюванням розподіляє системи, додаткова перевага зниження дальності викиду зовні до центру шляхом зміни числа обертів зліва і справа. Таким чином, особливо при великій ширині захоплення і довгих клиновидних ділянках варіант Hydro пропонує додаткові переваги в порівнянні з машинами з механічним приводом і дозволяє проводити ідеальне внесення добрив на клинах і виступах.

ZA-TS Hydro в ручному режимі має 8 секцій, управління якими просто здійснюється натисканням клавіші. В авто-матичному режимі через GPS-Switch або Section Control кількість секцій збільшується до 16. Поряд з плюсами, пов'язаними з перемиканням секцій, ZA-TS Hydro має також велику перевагу в тому, що може працювати незалежно від числа обертів двигуна трактора. Це економить паливо і при необхідності служить додатковим резервом на горбистих ділянках.

 

Серійне оснащення

     Основний бункер з 2-ма воронками, виготовлений з єдиного листа методом штампування (обсяг 700 л), що не потребує обслуговування редуктор в масляній ванні, керовані сервоприводи заслінок (праворуч і ліворуч незалежно), зважувальне пристрій (200 Гц);

     Інтегрована система внесення добрив на кордоні поля AUTO TS, сходи з двох сторін, брудозахисні фартухи, захисна дуга, відбивачі і габаритне освітлення, просівають відкидні решітки, розподільні диски, лопатки TS-3 з зносостійким покриттям.

     Бортовий комп'ютер AMATRON 3 в системі ISOBUS -Дотримання норми внесення добрив незалежно від швидкості руху трактора, роздільне зниження і збільшення норми внесення з правого і лівого боку на +/- 1%; лічильник оброблених гектарів, функція GPS-SWITCH  включно (вимикання при розворотах) , вбудовані (але не активовані) навігаційні функції GPS-TRACK (система паралельного ведення), GPS-MAPS (загрузка та використання апликаційних карт полів). Для використання необхідно купити відповідну ліцензію. Роз'єм ISOBUS для підключення до ISOBUS трактора. Базове обладнання ISOBUS для підключення розподільника до будь-якого трактора.

     Агрегатування з тракторами, що мають навішення категорії -Kat III, інструкція з експлуатації, таблиця норм внесення добрив і настроювальний диск, ємність для відправки проб добрив в заводську лабораторію, бризковики, габаритне освітлення.

     Оснащення "Hydro" - гідравлічний привід розподільних дисків, необхідний постійний потік масла> 50-70 л / хв при 160 атм

     Захисний тент L (для 4.200 л) - механічне складання

     Датчик кута нахилу - рекомендується при нахилах> 15 °

 

Підписатись на новини

 ТОВ "АГРОСТРУКТУРА"
 FENDT | VALTRA | AMAZONE | CAPELLO ТА ІН.