Жатка для збирання Соняшнику суцільного зрізу Capello

 

63

64

65

66


Модель Helianthus 7500 Helianthus 9400
Робоча ширина захвату, см 750 940
Оптимальна ширина міжряддя культури що збирається, см 40 — 75 40 — 75
Вага, кг 2 400 2 800

 

Жатка для збирання соняшника Capello Helianthus є універсальною жаткою суцільного зрізу для збирання врожаю в незалежності від ширини міжряддя. Таким чином за допомогою даної жатки можете оптимально збирати культуру посіяну міжряддям від 40 до 75 см.

Мотовило гідравлічно регулюється по висоті безпосередньо з кабіни оператором, що дає можливість настроювати жатку залежно від сорту та висоти культури

 

Подаючий шнек сконструйовано як суцільну конструкцію без додаткових з’єднань або кріплень. Це забезпечує максимальну швидкість подачі матеріалу навіть в самих складних умовах збирання. Привід шнека оснащений захисним механізмом задля убезпечення компонентів жатки від пошкодження у разі попадання у жатку сторонніх предметів.

 

Усі привідні вали вироблено з закаленої високолегованої сталі для забезпечення максимального строку експлуатації та убезпечення компонентів від зносу та забезпечення максимально строку експлуатації. Уся система зрізу, включаючи привід, виготовлена з високостійких материалов.

При фарбуванні також не покладаються на випадок – на власній надсучасній фарбувальній лінії є можливість не тільки виконувати норма ISO а також пропонувати клієнтам продукт найвищої якості. Єфективність та надійніст жаток Капелло підтверджено багаторічним досвідом на полях усього світу

 

Кваліфіковані сервісні спеціалісти компанії ТОВ «Агроструктура» здійснюють запуск, наладку жаток Capelloта навчання  обслуговуючого персоналу роботі з жатками.

 

Підписатись на новини

 ТОВ "АГРОСТРУКТУРА"
 FENDT | VALTRA | AMAZONE | CAPELLO ТА ІН.